Partneři soutěže

 

PATRON SOUTĚŽE


 

 

VLADIMÍR KOVÁŘ
předseda představenstva Unicorn, a.s.

 

Vladimír Kovář má 4 děti, 1 ženu, 2 psy, 8 koní, 41 krav, 61 ovcí. A také skupinu společností Unicorn a internetovou službu Plus4U. V těchto organizacích působí 1207 spolupracovníků. Vystudoval obor matematického inženýrství na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze. V osmdesátých letech působil jako systémový programátor na Vysoké škole ekonomické a později jako vedoucí týmu programátorů ve společnosti Koospol Praha. V roce 1990 založil společnost Unicorn, která o dva roky později dosáhla obratu ve výši jednoho milionu amerických dolarů. V roce 2014 společnosti Vladimíra Kováře utržily 2,25 miliardy korun od zákazníků po celém světě. Unicorn dodává chytrá řešení postavená na informačních a komunikačních technologiích.

 

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI


 

Kdo to je?

Unicorn je dynamická skupina společností poskytující komplexní služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. Již od roku 1990 je posláním skupiny přinášet klientům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových informatických produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu. Skupina se zaměřuje na tři produktové oblasti – Unicorn Systems, Unicorn Universe a Unicorn College.

 

 

Kdo to je?

Plus4U je internetová služba, která umožňuje svým uživatelům, tedy lidem i firmám, užívat výhod lepších produktů, služeb a cen. Plus4U poskytuje chytrá řešení lidem, firmám, živnostníkům i organizacím pro sdílení informací, spolupráci a podporu řízení. V Plus4U si můžete organizovat firmu, své osobní zájmy nebo jiné aktivity svého života. Plus4U poskytuje na internetu prostor, kde můžete snadno sdílet informace se svým okolím a nabídnout svůj business ostatním. Prioritou Plus4U je maximální dostupnost, absolutní bezpečnost a garantovaná ochrana svěřených dat. Internetová služba Plus4U je postavena z digitální stavebnice informačních systémů Unicorn Universe.

 

 

Kdo to je?

CZ.NIC je zájmovým sdružením právnických osob. Bylo založeno předními poskytovateli internetových služeb v roce 1998 a nyní má již 114 členů. Sdružení zabezpečuje provoz domény nejvyšší úrovně .CZ, provozuje registr doménových jmen .CZ a provádí v oblasti doménových jmen osvětu.

 

Microsoft

Kdo to je?

Naším posláním je navodit pohlcující zážitky, které podnítí celoživotní vzdělávání, povzbudit rozvoj klíčových životních dovedností a podpořit pedagogy usměrňující a rozvíjející zájmy svých studentů. Umožníme studentům i pedagogům tvořit a sdílet zcela novými způsoby, vyučovat a učit se cestou zkoumání a přizpůsobit se individuálním vzdělávacím potřebám tak, aby mohli pomocí technologií pracovat, navrhovat, vynalézat a vytvářet.

 

Kdo to je?

Pohybujeme se na pomezí reklamní a digitální agentury. Vyrábíme internetové stránky a e-shopy. Připravujeme a realizujeme pro ně následný marketing a propagaci v on-line kanálech i klasických mediích. Navrhujme loga a značky, připravujeme grafické návrhy propagačních materiálů a zajišťujeme i následnou tiskovu realizaci. A abychom se náhodou nenudili, produkujeme vlastní on-line projekty a start-upy.

 

 

PARTNEŘI


 

Časopis Řízení školy 

 

Portál Řízení školy online 

 

albatros media

 

jsi